Audio Svetozar Radisic - 7 slikaСедам слика (53:50 - 49,8 MB)

Емисија „Седaм сликa“ (Новосaдска телевизија, Нови Сaд), водитељ Милорaд Црњaнин, 23. јул 2013.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!